Szyte na miaręDrodzy Klienci, Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom z myślą o osobach z nietypowymi stopami wprowadzamy opcję Szyte na miarę.

Jeżeli buty znaszej oferty są dla ciebie nie odpowiednie to możemy wykonać nowąparę na zamówienie. Możliwe są różne opcje:

 • Zmiana koloru

  Kolor czółenekmożna wybrać taki jakie mają buty z naszej oferty. Są dostępne:beżowy mat i lakier, czarny mat i lakier, różowy mat i lakier,szary mat i lakier, biały, granatowy lakier, czerwony mat i lakier, złote i srebrne.Jeżeli potrzebujesz inny kolor, to spróbujemy go dla ciebie dobrać.Można podać informację jaki to ma być kolor lub wysłać ścinekmateriału. Spróbujemy zdobyć podobny materiał lub skórę.

  Balerinki na gumkinie ma możliwości zmiany koloru. Kozaki i botki welurowe możnawybrać kolory: rudy, szary, czarny, czerwony, granatowy, cappucino,kolor ziemi. Kozaki i botki ze skóry licowej: czarne, szare,czerwone, białe, beżowe. Inne kolory możemy spróbować dobrać nazamówienie.
 • Poszerzenie butów
  Jeżeli buty znaszej oferty są za wąskie, to możemy je poszerzyć we wskazanymmiejscu do około 5 mm. Może być szerszy na podbiciu, w haluksie iw palcach.
 • Pół rozmiaru
  Wykonujemy też nazamówienie połówki rozmiarów.
 • Pasek na podbiciu
  By czółenkalepiej trzymały się pięty, możemy doszyć pasek na podbiciu.Pasek szerokości około 8 mm zapinany na klamerkę.
 • Zmiana obcasa
  Możemy teżzmienić obcas w zamawianych butach. Można wybrać inny kolor lubkształt. Nie zmieniamy tylko wysokości obcasa.
Za wykonanie butówna zamówienie pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 90 zł. Cena obejmuje koszty wysyłki i odesłania próbnej pary butów do zmierzenia. W przypadku gdy klient woli bez pary próbnej i buty dostać na własne ryzyko lub gdy zmierzy buty osobiście w naszej firmie, to dodatkowa opłata wynosi 70 zł. Nie przyjmujemy zwrotu butów wykonanych na zamówienie.


Jak wygląda proces zamawiania?
1. Klient wybiera fason i zamawia obuwie na stronie internetowej z opcją Szyte na miarę. W uwagach należy podać informację co ma być zmienione w bucie. W przypadku niejasności będziemy do ciebie dzwonić.
2. Wysyłamy buty do miary z naszej kolekcji. Należy je zmierzyć i podać czy są dobrze dopasowane i co w nich zmienić.
3. Wykonujemy właściwe obuwie w ciągu 14 dni i wysyłamy do klienta. Możemy wysłać kurierem, który odbierze wcześniejsze buty. Możemy też wysłać paczkomatem i przysłać na adres mailowy etykietę do wydrukowani do paczkomatu. Możemy też zwrócić pieniądze za wysyłkę pocztą polską.